Poznas nas

W branży od 2007 roku Nazywam się Jakub Mielniczek. Z branżą budowlaną związany jestem już od 2007 roku. Od 2012 roku prowadzę własną firmę – Abuk, zatrudniającą kilkunastu specjalistów z różnych dziedzin. Duża wiedza i bogate doświadczenie pozwoliły mi stworzyć wyjątkową ofertę dla Klientów, stojących przed zadaniem montażu ciężkich szyb i okien. Profesjonalny montaż elewacji Wiem doskonale, że właściwy montaż aluminiowo-szklanej lub wentylowanej elewacji jest gwarancją jej trwałości, bezpiecznego użytkowania oraz odpowiedniego rezultatu estetycznego. Wszędzie tam, gdzie planowana jest skomplikowana instalacja szkła, niezbędna jest fachowa wiedza oraz specjalistyczny sprzęt. Dysponujemy nimi, realizując standardowe i nietypowe usługi związane z montażem elewacji szklanych. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dostosowując rozwiązania techniczne do potrzeb Klienta oraz parametrów technicznych samego budynku.

Naszym Klientom gwarantujemy:

  • fachowe doradztwo na każdym etapie współpracy – proponujemy optymalne rozwiązania i wyjaśniamy
  • szczegóły montażu elewacji aluminiowo-szklanych i wentylowanych,
  • pewność prawidłowo wykonanych prac i bezpieczeństwa użytkowania budynku w przyszłości,
    szansę na zminimalizowanie ryzyka uszkodzenia elewacji podczas samodzielnego montażu,
  • estetyczne wykończenie elewacji budynku mieszalnego, biurowego, handlowego i nie tylko.

 

Wynajem nowoczesnego sprzętu

W odpowiedzi na potrzeby i oczekiwania Klientów, ofertę firmy Abuk rozszerzyliśmy o usługę wynajmu nowoczesnego sprzętu montażowego.
Wśród dostępnych maszyn znaleźć można łatwe w obsłudze, wysoce precyzyjne i posiadające aktualne przeglądy:

  • podnośniki do szkła,
  • dźwigi,
  • podnośniki koszowe.

Planujemy dalszą rozbudowę parku maszyn, by uczynić montaż ciężkich szyb i okien jeszcze lżejszym!

Co możemy dla Ciebie zrobić? Zapraszamy do kontaktu – z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania związane z montażem elewacji lub wynajmem maszyn.